Orijinal Dwyer 2060 Magnehelic Diferansiyel Basınç Göstergesi Alüminyum

Menşe yeri Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı Dwyer
Sertifika CE
Model numarası 2060
Min sipariş miktarı 1
Fiyat USD$35/PC
Ambalaj bilgileri karton
Teslim süresi 5-8 iş günü
Ödeme koşulları D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini 500

Ücretsiz numune ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Malzeme alüminyum Ölçüm doğruluğu +/-2%
Basınç Limitleri -20 Hg. 15 psig'ye kadar Sıcaklık Limitleri 20 ila 140°F
Maksimum Ölçüm 0-60" WC Ağırlık 0.25Kg
Vurgulamak

Dwyer 2060 Diferansiyel Basınç Göstergesi

,

Magnehelik Fark Basınç Göstergesi

,

Dwyer 2060 manyetik basınç göstergesi

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Fan ve fan basıncını, filtre direncini, rüzgar hızını, fırın basıncını, orifis plakası fark basıncını, kabarcıklar su seviyesini ve sıvı yükselticiyi veya hidrolik sistem basıncını ölçmek için kullanılan mikro diferansiyel basınç göstergesi.Sürtünmesiz manyetik bileşenler kullanarak, pozitif, negatif (vakum) veya diferansiyel dahil olmak üzere mikro basınçlı havayı veya aşındırıcı olmayan gazları hızla ölçebilir.Aşınma, histerezis ve boşluk yok.Doldurma, buharlaşma ve donma yapmaz.Bu tasarımın titreşim önleyici, sarsıntı önleyici ve yüksek aşırı basınç özelliği vardır, yüksek hassasiyete erişimi garanti edebilirsiniz.Tasarım etkisi, şok ve aşırı yük koruması.

Marka adı Dwyer
Ean 0785138746937
Ürün Ağırlığı 1.20 pound
Malzeme Alüminyum
Maksimum Ölçüm 0-60" WC
Ölçüm doğruluğu +/-2%
Model numarası 2060
 • Hassas lito baskılı terazi doğru ve okunması kolaydır.
 • Isıl işlem görmüş alüminyum borunun kırmızı uçlu işaretçisini görmek kolaydır.Helezon miline sağlam bir şekilde monte edilmiştir.
 • Kalıplanmış kauçuğun işaretçi durdurucuları, işaretçinin hasar görmeden aşırı hareket etmesini önler.
 • "Istek kemiği" tertibatı, sarmal, sarmal yataklar ve işaret mili için montaj sağlar.
 • Mücevherli rulmanlar darbeye dayanıklı olarak monte edilmiştir;sarmal için neredeyse sürtünmesiz hareket sağlar.Yüksek viskoziteli silikon sıvı ile sönümlü hareket.
 • Sıfır ayar vidası plastik kapağa uygun şekilde yerleştirilmiştir ve kapak sökülmeden erişilebilir.O-ring conta, basınç sızdırmazlığı sağlar.
 • Helix, yüksek manyetik geçirgenliğe sahip bir alaşımdan yapılmış hassastır.Mücevherli yataklara monte edilmiş, işaretçiyi ölçekte hareket ettirmek için manyetik alanı izleyerek serbestçe döner.
 • Yay aralığının bir ucuna monte edilen Samarium Kobalt mıknatıs, sarmalı mekanik bağlantılar olmadan döndürür.
 • Kalibre edilmiş aralık yayı yassı yay çeliğidir.Küçük hareket genliği, tutarlılık ve uzun ömür sağlar.Diyafram üzerindeki basınca tepki verir.Kalibrasyon için ayarlanabilir canlı uzunluk.
 • Entegre kalıplanmış O-ringli silikon kauçuk diyafram, ön ve arka plakalarla desteklenir.Bir sızdırmazlık plakası ve tutma halkası ile yerine kilitlenir ve sızdırmaz hale getirilir.Diyafram hareketi, aşırı basınçtan kaynaklanan hasarı önlemek için sınırlandırılmıştır.
 • Dökme alüminyum kasa hassas bir şekilde yapılmıştır ve 168 saatlik tuz püskürtme korozyon testine dayanacak şekilde iridite batırılmıştır.Dış kısım fırınlanmış koyu gri çekiçle kaplanmıştır.Tüm standart basınç seçenekleri için ve hem yüzey hem de sıva altı montaj için tek kasa boyutu kullanılır.
 • Silikon kauçuktan üfleme tapası, 15 psig dereceli modellerde aşırı basınca karşı koruma sağlar.Yaklaşık 25 psig'de açılır.
 • Kapak için O-ring conta, kasanın basınç bütünlüğünü sağlar.Orijinal Dwyer 2060 Magnehelic Diferansiyel Basınç Göstergesi Alüminyum 0Orijinal Dwyer 2060 Magnehelic Diferansiyel Basınç Göstergesi Alüminyum 1Orijinal Dwyer 2060 Magnehelic Diferansiyel Basınç Göstergesi Alüminyum 2