Nikel Kaplama Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi

Menşe yeri Çin
Marka adı MC
Sertifika CCC CE
Model numarası YE-75
Min sipariş miktarı 10
Fiyat usd8 piece
Ambalaj bilgileri karton
Teslim süresi 3-5 iş günü
Ödeme koşulları L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini 1000

Ücretsiz numune ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Basınç Aralığı 0-60kpa Çalışma sıcaklığı -25-55
Bağlantı iplikG3/8 Boyut 75 mm
Malzeme nikel kaplamalı pirinç Görüntülemek Işaretçi
Vurgulamak

Nikel Kaplama Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi

,

60kpa Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi

,

nikel kaplama gaz basınç göstergesi

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

MARKA MC Boyut: 75mm 0-60kpa threadG3/8 nikel kaplama pirinç YE-75 Metan gazı basınç göstergesi Made in China

Basınç ölçer

Basınç göstergeleri, bir sistemdeki ortamın basıncını ölçmek için tasarlanmış araçlardır.Sisteminizdeki basıncı ölçmek, bir sistemdeki sızıntılardan veya bina basıncından haberdar olmak için bir ürün ve güvenlik kontrolünün tutarlılığını sağlamak için kritik bir kalite adımıdır.Bir gösterge belirlemeden önce, basıncın ne olduğunun temel ilkelerini anlamak önemlidir.Ardından, sistem içindeki basıncı doğru bir şekilde ölçmek için seçim kriterlerine göre doğru basınç göstergesi belirlenebilir.En iyi ölçüm ekipmanı bile gerçek değerden belirli bir sapma üretir.Bunun nasıl olduğunu bilmek önemlidirölçüm doğruluğu tanımlanır.Analog göstergelere kıyasla dijital göstergeler daha yüksek doğruluğa sahiptir.başlıklı makalemizi okuyundijital basınç göstergeleribu tür hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız.

 

Şartname

Boyut:

75 mm
Basınç aralığı:

0-60kpa
Kesinlik:
 
2.5
Marka adı:
 
MC
Bağ:

iplikG3/8
Görüntülemek:

Işaretçi
Malzeme:
 
nikel kaplamalı pirinç
Model numarası:

YE-75

 

Nikel Kaplama Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi 0Nikel Kaplama Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi 1Nikel Kaplama Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi 2

Nikel Kaplama Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi 3Nikel Kaplama Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi 4Nikel Kaplama Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi 5

Basınç ve Basınç Ölçümünün Temelleri

Basınç, birim alan başına bir yüzeye dik olarak uygulanan kuvvet miktarını temsil eder.Durgun bir sıvı veya gazda, belirli bir noktada kabın duvarına uygulanan kuvvet miktarıdır.

Statik basınç her yöne eşittir.Ancak hareketli bir akışkan, akış yönüne paralel yüzeyler üzerinde ihmal edilebilir bir etkiye sahipken akış yönünde ek basınç uygular (Şekil 1).Bu ek basınca dinamik basınç denir.Bir akışın toplam basıncı (durgunluk basıncı da denir), o akıştaki statik ve dinamik basıncın toplamıdır.

Bir alet akış yönüne bakıyorsa akışın toplam basıncını ölçer.Burada tartışılan aletler, bir sistemdeki statik basıncı ölçmek için tasarlanmıştır.

Baskı yapmakgenellikle üç biçimde ölçülür:

  • Mutlak Basınçbirim alan başına toplam kuvvet miktarını temsil eder.Mükemmel bir vakumun mutlak basıncı sıfır iken, deniz seviyesindeki dünya atmosferinin mutlak basıncı 1 atm'dir.
  • Gösterge basıncıçoğu basınç göstergesinin gösterdiği, ortamın atmosferik basınca göre basıncıdır.Bu, gösterge basıncının mutlak basınç eksi atmosfer basıncı olduğu anlamına gelir.Bir manometre, atmosferik basınçtan (vakum basıncı olarak bilinir) daha düşük basınçları ölçmek için tasarlanmışsa, "vakum ölçer" olarak etiketlenebilir ve negatif değer atlanabilir.Bir basınç ölçümünün atmosfer basıncına göre olduğunu belirtmek için, “g harfi, birim basıncı takip eder, örneğin 50 psi g.
  • Diferansiyel basınçsadece verilen iki nokta arasındaki basınç farkıdır.Bazı göstergeler, bir sistemdeki iki basınç okumasını çıkarma ihtiyacını ortadan kaldırarak kolaylık sağlamak için bu ölçümü sunar.
  • Nikel Kaplama Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi 6Nikel Kaplama Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi 7Nikel Kaplama Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi 8

Montaj ve Bağlantı Çeşitleri

  • Standart dişli bağlantı:Bu tip gösterge basitçe mevcut bir dişe vidalanır.Dişler, konik dişler için bir sıkıştırma contası ve paralel dişler için O-ring kullanılarak kapatılır.
  • Entegre basınç göstergesi:Bu basınç göstergesi montajı bir dişi vida dişi ile donatılmıştır.
  • Flanş basınç göstergesi:Bu tür bir montaj, manometreyi bir kontrol panosuna monte etmek isteyenler için sunulmaktadır.Nikel Kaplama Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi 9Nikel Kaplama Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi 10

Seçim kriterleri

Basınç göstergeleri, her biri belirli uygulamalara ve sektörlere hizmet eden çok çeşitli tasarımlara sahiptir.Sisteminiz için doğru ölçünün seçimini etkileyen faktörleri tanımak önemlidir.Tameson, basınç göstergelerinin kullanıldığı çeşitli uygulamalar hakkında çok çeşitli makalelere sahiptir.Bunlara yüzme havuzu filtre göstergeleri, vakum basınç göstergeleri, kompresör göstergeleri ve su basıncı göstergeleri dahildir.

Bir manometre hakkında karar vermek için gereken tüm faktörler hakkında daha fazla bilgi edinmek için manometre seçim ipuçlarımızı okuyun.

  Nikel Kaplama Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi 11

ProsesSıvı doldurmanıza gerek yokAşırı voltaj koruma fonksiyonu ile

                                 Nikel Kaplama Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi 12

Kabuk aşınmaya dayanıklı özellikler gibi korozyona dayanıklı malzeme ile demir nikel kaplamayı seçin Bunlardan YE - 150 kalay fosfor bronz malzemeyi seçer

                                                                Nikel Kaplama Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi 13

Büyük kadran okuma hassasiyeti Bir işaretçide tahrik edilen basınca maruz kalan oluklu körükler

 

Nikel Kaplama Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi 14Nikel Kaplama Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi 15