YNTP-60BF Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi

Menşe yeri Çin
Marka adı MC
Sertifika CCC
Model numarası YNTP60BF
Min sipariş miktarı 10
Fiyat usd 11-14.2 piece/pieces
Ambalaj bilgileri karton
Teslim süresi 3-5 iş günü
Ödeme koşulları L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini 1000

Ücretsiz numune ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Malzeme Paslanmaz çelik Doğruluk sınıfı 2.5
Arama Çapı 60 mm Tip Basınç Göstergesi Kitleri
Sertifika CCC Basınç aralığı 0.1MPa 0.16MPa 0.25MPa 0.4
Vurgulamak

YNTP-60BF Paslanmaz Çelik Manometre

,

Paslanmaz Çelik Manometre 0.25MPa

,

0.25MPa manometre ss316

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

MC YNTP-60BF diyafram contalı basınç göstergesi paslanmaz çelik basınç göstergesi

 

Sağlık/paslanmaz çelik kabuk tipi diyaframlı manometre organik cam panel. Kullanımı ve ekonomik olması için, iç halka MPa dış halka BarHidrolik basınçlı hidrolik yağ basıncı pnömatik tek tabla çok amaçlıdır.

 

Şartname

Garanti
1 yıl
 
Marka adı
mc
 
Model numarası
YNTP-60BF
 
Doğruluk sınıfı
2.5
 
Konu
50,5 mm
 
çalışma sıcaklığı
-40-200
 
malzeme
paslanmaz çelik
 
Görüntüle
Işaretçi
 
Basınç aralığı
0.1MPa 0.16MPa 0.25MPa 0.4
 
Özelleştirilmiş destek
OEM, ODM
 

 

 

YNTP-60BF Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi 0YNTP-60BF Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi 1YNTP-60BF Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi 2YNTP-60BF Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi 3YNTP-60BF Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi 4

Basınç göstergesi, gerçek zamanlı izleme işlevine sahiptir, yaygın olarak kullanılır, bir tablo kullanabilir, performansı istikrarlı ve güvenilir, dayanıklı, basit kurulum, kullanımı kolaydır.Petrol, kimya, tıp, laboratuvar, metalurji ve diğer endüstriyel işletmelerde ve mekanik ve elektrikli ekipmanlarda yaygın olarak uygulanmaktadır.Basınç göstergesi, çevresel basınç ölçerin üzerindeki hassas eleman, ölçü ve talimatlar olarak elastik elemana atıfta bulunur, uygulama, genel olarak, neredeyse tüm endüstriyel süreç ve araştırma alanları boyunca.Isı borusu şebekesinde, petrol ve gaz iletimi, su temini, gaz tedarik sistemi, araç bakım atölyesi vb. her yerde görülebilir.Özellikle endüstriyel proses kontrolü ve teknoloji ölçümü sürecinde, basınç göstergesi elastik hassas elemanın yüksek mekanik mukavemete sahip olması ve üretimin uygun olması nedeniyle bir karakteristik beklemek, basınç göstergesinin giderek daha yaygın olarak kullanılmasını sağlar.

 

Açıklama: Titreşim ve titreşimli çalışma ortamı için uygundur.Esas olarak devre aşındırma makinesi, galvanik ekipman, yüzey işleme ekipmanları, kimya mühendisliğinde kullanılır.Güçlü asit, güçlü alkali sıvı vesilelerle.

YNTP-60BF Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi 5

 

Hemen hemen tüm endüstriyel süreçlerde ve bilimsel araştırmalarda basınç göstergesi.Isı borusu şebekesinde, petrol ve gaz iletimi, su temini, gaz tedarik sistemi, araç bakım atölyesi vb. her yerde görülebilir. Özellikle endüstriyel proses kontrolü ve teknoloji ölçümü sürecinde, mekanik basınç ölçer sensörünün esnekliği nedeniyle, yüksek mekanik mukavemet ve üretim, bir karakteristik için uygun bekleme, mekanik basınç göstergesinin yaygın olarak kullanılmasını sağlar.

YNTP-60BF Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi 6

Uygulama kapsamı: petrol, kimya, metalurji, kimya, elektrik santrali, gıda ve korozyon direnci için diğer endüstriyel departman gereksinimlerinde yaygın olarak kullanılır, her türlü sıvı ortamın basıncını ölçmek için yüksek sıcaklığa dayanıklı yüksek teknolojik işlem.

YNTP-60BF Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi 7