Direnç Uzak Şanzıman Basınç Göstergesi M20*1.5 170*180*75 Uzak Sensör

Menşe yeri Çin
Marka adı MC
Sertifika CCC CE
Model numarası YTZ150
Min sipariş miktarı 10
Fiyat usd14piece
Ambalaj bilgileri karikatür
Teslim süresi 3-5 iş günü
Ödeme koşulları L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini 1000
Ürün ayrıntıları
Boyut 170*180*75 Doğruluk sınıfı 1.6
Bağlantı M20*1.5 Garanti 1 yıl
Vurgulamak

Direnç Uzak Şanzıman Basınç Göstergesi

,

Şanzıman Basınç Göstergesi M20*1.5

,

M20*1.5 uzaktan su basıncı göstergesi

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

MC YTZ150 Direnç uzak iletim basınç göstergesi 1.6 -40-60 ℃ M20*1.5 170*180*75 Uzak sensör basınç göstergesi

Tanıtım

Basınç göstergesi, ortam basıncından daha yüksek basıncı ölçmek ve göstermek için hassas bileşenler olarak elastik bileşenleri kullanan bir alet anlamına gelir.Uygulamalarda son derece yaygındır.Hemen hemen tüm endüstriyel süreçleri ve bilimsel araştırma alanlarını kapsar.Isıtma boru şebekesi, petrol ve gaz iletimi, su ve gaz tedarik sistemi, araç tamir ve bakım fabrikaları ve mağazaları alanlarında her yerde görülebilir.Özellikle endüstriyel proses kontrolü ve teknik ölçüm sürecinde, mekanik basınç göstergesinin elastik hassas elemanı, yüksek mekanik mukavemet ve uygun üretim özelliklerine sahip olduğundan, mekanik basınç göstergesi giderek daha yaygın olarak kullanılmaktadır.

Direnç Uzak Şanzıman Basınç Göstergesi M20*1.5 170*180*75 Uzak Sensör 0

 

Şartname

Model numarası:
YTZ150
Boyut:
 
170*180*75
Doğruluk sınıfı:

1.6
Bağ:

M20*1.5
Marka:
 
MC
Basınç aralığı:
 
0-60MPA
Çalışma sıcaklığı:
 
-40-60
Özelleştirilmiş destek:
 
OEM, ODM

Çalışma prensibi

Manometre, saatteki hassas elemanların (Bourdon tüpü, körük, körük) elastik deformasyonunu kullanır ve daha sonra basınç deformasyonu, saatteki hareketin dönüşüm mekanizması ile göstergeye iletilir ve göstergenin dönmesine neden olur. basıncı gösterir.

Direnç Uzak Şanzıman Basınç Göstergesi M20*1.5 170*180*75 Uzak Sensör 1

Ana yapı

Taşma deliği: Bourdon tüpünün patlaması gibi bir acil durumda, cam panelin patlamasını önlemek için iç basınç taşma deliğinden dışarıya salınacaktır.Not: Taşma deliğinin normal performansını korumak için masanın arkasında en az 10 mm boşluk bırakılmalıdır ve taşma deliği değiştirilemez veya tıkanamaz.
İşaretçi: Standart işaretçilere ek olarak, diğer işaretçiler de isteğe bağlıdır.
Cam panel: Standart cama ek olarak, temperli cam ve yansıtıcı olmayan cam gibi diğer özel malzeme camları da isteğe bağlıdır.
Performans sınıflandırması: sıradan tip (standart), sıradan tip buhar (M), ısıya dayanıklı tip (H), titreşime dayanıklı tip (V), buhar için titreşime dayanıklı tip (MV) ısıya dayanıklı ve titreşime dayanıklı tip (HV).
Arıtma yöntemi: imalat sırasında ıslanan kısımda kalan suyu veya yağı çıkarmak için yağsız/susuz arıtma.
Dış tanımlama: Standart renge ek olarak kabuk rengi de belirtilmelidir.
Gaz kelebeği: Titreşimli basıncı azaltmak için, basınç girişine kısma valfi takılır.

Direnç Uzak Şanzıman Basınç Göstergesi M20*1.5 170*180*75 Uzak Sensör 2

Dikkat kullan

1. Metre dikey olmalıdır: Montaj sırasında sıkmak için 17 mm'lik bir anahtar kullanılmalı ve kasa zorla bükülmemelidir;taşıma sırasında çarpışmalardan kaçınılmalıdır;
2. Çevredeki ortamın sıcaklığı -25~55 ℃ olmalıdır;
3. Çalışma ortamının titreşim frekansı 25HZ'den azdır ve genlik 1 mm'den fazla değildir;
4. Kullanım sırasında yüksek ortam sıcaklığı nedeniyle, cihazın gösterge değeri sıfıra dönmez veya gösterge değeri tolerans dışındadır, iç boşluğu yapmak için kasanın üst kısmındaki sızdırmazlık kauçuk tapasını kesebilirsiniz. enstrümanın atmosferle iletişim kurması;
5. Aletin kullanım aralığı üst sınırın 1/3'ü ile 2/3'ü arasında olmalıdır;
6. Korozif ortamlar, kristalleşebilen ortamlar ve yüksek viskoziteli ortamlar ölçülürken izolasyon cihazları eklenmelidir;
7. Sayaç sık sık (en az üç ayda bir) kontrol edilmeli ve herhangi bir arıza tespit edilirse zamanında onarılmalı;
8. Fabrikadan çıkış tarihinden itibaren yarım yıl içinde cihazın normal depolama ve kullanım koşullarında düşük üretim kalitesi nedeniyle geçersiz veya hasarlı olduğu tespit edilirse, onarım veya değiştirmeden şirket sorumlu olacaktır;
9. Korozif ortamı ölçmek için bir alet gereklidir ve sipariş sırasında gerekli koşullar belirtilmelidir.

Ulusal standart "Genel Basınç Göstergeleri" GB/T1226-2001 No. 4.1.2 göstergelerindeki basınç göstergeleri, dişli bağlantılara ve kurulum yöntemlerine göre sınıflandırılır: doğrudan montajlı basınç göstergeleri, gömülü montaj (panel montajı) basınç göstergeleri, dışbükey montaj (duvara montaj) montaj) basınç yüzeyi.
10. Manometrenin kurulum konumu, kurulum durumunun gereksinimlerini karşılamalı, kadran yatay olarak yerleştirilmemeli ve kurulum konumunun yüksekliği, personelin gözlemlemesi için uygun olmalıdır.
11. Basınç ölçerin kurulum yeri ile basınç ölçüm noktası arasındaki mesafe, sızdırmazlığın iyi olması ve sızıntı olmaması için mümkün olduğunca kısa olmalıdır.
12. Takılan basınç göstergesinin ön ucunda bir tampon olmalıdır;muayeneyi kolaylaştırmak için cihazın altına bir kapatma vanası takılmalıdır;ortam kirli olduğunda veya darbe basıncı olduğunda, filtreler, tamponlar ve stabilize gaz kullanılabilir