MC 1.6 Negatif Basınç Ölçer 0-60mpa Yağ Su Hava İçin Diferansiyel Basınç Göstergesi

Menşe yeri Çin
Marka adı MC
Sertifika CCC,CE
Model numarası Y250BF
Min sipariş miktarı 10
Fiyat usd93-109 PIECE
Ambalaj bilgileri karton
Teslim süresi 3-5 iş günü
Ödeme koşulları L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini 1000
Ürün ayrıntıları
Malzeme Paslanmaz çelik kasa Doğruluk sınıfı 1.6
Çalışma sıcaklığı -40-180 İplik boyutu M20*1.5
Model numarası Y250BF Orta gaz su yağ sıvı
Vurgulamak

MC 1.6 negatif basınç ölçer

,

60mpa Diferansiyel Basınç Göstergesi

,

60mpa hava su basınç göstergesi

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Çin'de yapılan MC 1.6 -40-180 ℃ negatif basınç ölçer ölçer Y250BF, petrol gazı suyunda kullanılıyor

Tanıtım

Basınç göstergesi (İngilizce adı: basınç göstergesi), hassas eleman olarak elastik elemana atıfta bulunur, çevre basınç ölçerin üzerindeki ölçü ve talimatlar, yaygın uygulama, neredeyse tüm endüstriyel süreç ve araştırma alanları boyunca.Isı borusu şebekesinde, petrol ve gaz iletimi, su temini, gaz tedarik sistemi, araç bakım atölyesi vb. her yerde görülebilir.Özellikle endüstriyel proses kontrolü ve teknoloji ölçümü sürecinde, mekanik basınç ölçer sensörünün esnekliği nedeniyle yüksek mekanik mukavemete sahiptir ve üretimin uygun bir özellik beklemesi, mekanik basınç göstergesinin yaygın olarak kullanılmasını sağlar.

 

sepifikasyon

iplik boyutu

M20*1.5
modeli

Y250BF
Orta
gaz su yağ sıvı
Basınç aralığı:

0-60mpa
Doğruluk sınıfı:
 
1.6
Marka:

MC
Çalışma sıcaklığı
-40-180
Malzeme:
 
Paslanmaz çelik kasa

 

MC 1.6 Negatif Basınç Ölçer 0-60mpa Yağ Su Hava İçin Diferansiyel Basınç Göstergesi 0


 

çalışma prensibi

Tablo içindeki hassas eleman tarafından basınç göstergesi (burdon tüpleri, körükler, körükler) elastik deformasyon, yine tablodaki hareketin dönüşüm mekanizması ile basınç deformasyonu bir işaretçiye, işaretçi dönüşü basıncı görüntülemek için.

 

ana yapı

Taşma deliği: acil durumlarda burdon tüpü patlaması üretirseniz, cam panelin patlamasını önlemek için taşma deliğinden dış dünyaya serbest bırakmak için iç basınç.Not: Taşma deliğinin normal performansını korumak için, en az 10 mm boşluk bırakacak şekilde tablonun arkasında olmalılar, savak dönüştüremezler veya taşamazlar.İşaretçi: standart işaretçiye ek olarak, diğer işaretçi isteğe bağlıdır. Cam panel: standart cama ek olarak, temperli cam gibi diğer özel camlar, yansıtıcı cam isteğe bağlıdır. Performans sınıflandırması: normal (standart), sıradan buhar (M), ısıya dayanıklı tip (H), direnç Titreşim moduna (V) Titreşim modlu buhar (MV) Titreşim moduna ısıya dayanıklı (HV) Taşıma: su veya yağ sıvısındaki kalıntıları gidermek için üretim su arıtmasında yağ/CAI yasaklandı. Belirtilen: dış kabuk rengi Standart renge ek olarak belirtilmelidir. Kısma valfi (opsiyonel) : Dalgalanan basıncı azaltmak için giriş basıncına kısma valfi takılır.

 

Dikkat kullan

1, alet dikey olarak kurulmalıdır: İngiliz anahtarı sıkıldığında 17 mm kullanılmalı, güçlü burulma durumu olmamalıdır;TransportHit sırasında dokunmaktan kaçınmalıdır:

2, 25-55 ℃ ortam sıcaklığında uygun alet kullanarak;

3, çalışma ortamı titreşim frekansının kullanımı <25 hz, genlik 1 mm'den fazla değil;12000一.

4, Çin çevre sıcaklığının kullanımı çok yüksek, cihazın değerinin sıfıra geri dönmediğini veya görünmediğini gösterir, hatanın büyük harf sızdırmazlık kauçuk tapasını kesebileceğini, cihazın lümeni ve atmosferin birbirine bağlı olduğunu gösterir.

5, alet kullanan aralık, 1/3 ~ 213 üst limiti arasında olmalıdır;

6, aşındırıcı ortamın ölçümünde, kristalleşme ortamı olabilir, viskozite daha büyük ortam izolasyon cihazı eklemelidir;Basınç göstergesi (şekil 5)

7, cihaz düzenli olarak kontrol edilmelidir (en az üç ayda bir), eğer arıza tespit edilirse derhal tamir edilir;

8, teslimat tarihinden itibaren enstrüman, normal depolama koşullarında yarım yıl kullanımda arıza veya düşük kalite nedeniyle hasar bulunursa, onarım veya değişimden sorumlu şirket tarafından;

9, aşındırıcı ortamın ölçüm aletine ihtiyaç duyar, sipariş verirken gereksinimi belirtmelidir.

 

Hemen hemen tüm endüstriyel süreçlerde ve bilimsel araştırmalarda basınç göstergesi.Isı borusu şebekesinde, petrol ve gaz iletimi, su temini, gaz tedarik sistemi, araç bakım atölyesi vb. her yerde görülebilir. Özellikle endüstriyel proses kontrolü ve teknoloji ölçümü sürecinde, mekanik basınç ölçer sensörünün esnekliği nedeniyle, yüksek mekanik mukavemet ve üretim, bir karakteristik için uygun bekleme, mekanik basınç göstergesinin yaygın olarak kullanılmasını sağlar.

 

Seçim prensibi

1, tip seçimi

Alet tipi seçimi, sürecin gereksinimlerini karşılamalıdır.İster uzaktan iletim, ister otomatik kayıt, ister polis gibi ihtiyacınız olsun;Ölçülen ortamın doğası (ölçülen ortamın sıcaklığı, viskozite, korozyon, lekelenme derecesi, yanıcı ve patlayıcı olup olmadığı vb. gibi) enstrüman, yerinde çevre koşulları (nem gibi) için özel gereksinimler ortaya konur. , sıcaklık, manyetik alan yoğunluğu, titreşim vb.) enstrüman türleri için gereksinimler vb. Bu nedenle teknik gereksinime göre doğru seçilmiş enstrüman türleri, enstrümanın normal çalışmasını ve üretimde güvenliğin önemli öncülünü garanti altına almaktır. Alaşımlı çelik (yüksek voltaj) kullanan bakır alaşımlı yay borularının normal basınç göstergesi ve hidrojen basınç göstergeleri yay borusu malzemeleri karbon çeliği veya paslanmaz çelik kullanır, bakır alaşımı kullanmasına izin verilmez.Amonyak ve bakır kimyasal reaksiyon üreteceğinden patlayacaktır, bu nedenle genel manometreler amonyak basıncı ölçümü için kullanılamaz. Normal manometreli oksijen manometresi yapı ve malzeme açısından tamamen aynı olabilir, sadece yağ basıncı ile oksijen ölçü yasaklanmalıdır.Çünkü oksijen sistemine yağ kolayca patlamaya neden olur.Kalibrasyonda kullanılan oksijen basınç göstergesi, çalışma ortamı olarak yağ kullanan sıradan basınç göstergesi ve mağazadaki yağ ile kesinlikle temastan kaçınmak için oksijen basınç göstergesi gibi değil.Oksijen basıncını ölçmek için mevcut yağ basınç göstergesi kullanılması gerekiyorsa, kullanımdan önce tekrar tekrar karbon tetraklorür ile temizlenmeli, yağ kalmayıncaya kadar dikkatlice kontrol edilmelidir.

MC 1.6 Negatif Basınç Ölçer 0-60mpa Yağ Su Hava İçin Diferansiyel Basınç Göstergesi 1

2, ölçüm aralığının belirlenmesi

Elastik bileşenin elastik deformasyonun güvenliği kapsamında güvenilir bir şekilde çalışabilmesi için, aralık seçerken, ölçülen basıncın boyutuna ve hızın basınç değişikliğine göre yeterli boşluk, dolayısıyla üst sınır olmalıdır. Olası maksimum basınç değerinin üretiminde manometre prosesten daha yüksek olmalıdır."Kimyasal kontrol tasarımı teknik düzenlemelerine" göre, ölçüm kararlılığı, maksimum çalışma basıncı, ölçümün üst sınır değerinin 2/3'ünü geçmemelidir;Darbe basıncını ölçerken, maksimum çalışma basıncı ölçülen 1/2'nin üst sınır değerini geçmemelidir;Yüksek basınç ölçerken, maksimum çalışma basıncı, ölçümün üst sınır değerinin 3/5'ini geçmemelidir, genellikle en çok ölçülen basınç, küçük bir değer, alet ölçümünün üst sınır değerinin 1/3'ünden az olmamalıdır. , çıkış ve giriş miktarı arasındaki doğrusal bir ilişkinin aracının, kattan sonra ölçülen maksimum ve minimum hesaplanan parametrelere göre, doğrudan bir ölçüm aralığı aracı olarak değer vermemesini sağlamak.Limit ölçeğinde enstrüman seçerken, devletin düzenlemelerinde standart seri seçilmelidir.Standart serinin manometre ölçüm aralığı: Çin - 0.1-0.06, 0.15:,1.6 0 ve 1, 2.5, 4, 6, 10 x10 "MPa (n doğal bir tam sayıdır, pozitif ve negatif olabilir)

 

3, doğruluk seviyesi

İşleme göre maksimum mutlak hataya ve seçilen enstrümanın çoğu cheng'e göre, enstrümanların yanlışlıkla alıntılanmasına izin veren maksimum değeri hesaplayın, zayıf, devletin düzenlemelerinde, enstrümanın doğruluğunu belirleme doğruluk derecesi.Genel olarak, hassas enstrümanı seçer, ölçüm sonuçları daha doğru ve güvenilirdir.Ama düşünemiyorum, aletin hassasiyeti ne kadar yüksekse, o kadar iyidir, çünkü aletin genel olarak hassasiyeti, daha pahalı, işletme ve bakım, daha fazla sorun.

MC 1.6 Negatif Basınç Ölçer 0-60mpa Yağ Su Hava İçin Diferansiyel Basınç Göstergesi 2